Paź
11
18

Martyna & Marcin czyli warto rozmawiać

Martyna i Marcin to para nietuzinkowa. Martyna była mocno podjarana i chciała mieć sesje narzeczeńską (tak jak jej koleżanka, o której będzie traktował inny wpis na blogu) oraz zdjęcia samego ślubu w kościele. Z reguły rozmowa na której przedstawiam swoją ofertę i opowiadam jak pracuję idzie łatwo i przyjemnie. Tym razem tak nie było. Marcin zakomunikował zaraz po przedstawieniu się ,że :„Ja zdjęć nie lubię i siebie na zdjęciach też nie lubię”. Pomyślałem sobie, że przez ten mur się nie przebije, a nawet jeśli to będzie ultra ciężka przeprawa.

Zacząłem więc rozmawiać i dosyć szybko trafiliśmy z Marcinem na wspólny temat jakim są AMERYKANCKIE RAPSY sprzed lat.  Gdy okazało się, że palą „tylko cudzesy w dobrym towarzystwie”, wiedziałem, że jestem w domu.

Marcin był zajebiście bierny przez całą sesję, co w sumie stanowiło dobry kontrast do Martyny wygłupiającej się dookoła niego. Na sam koniec sesji, gdy zaszło już słońce, dostałem od nich jeszcze  młotem w potylicę. Na pytanie: „Gdzie zaparkowaliście”? Powiedzieli mi, że :„Motor zaparkowali tam!”

“Rozmawiać to trza umić Panie”. Nie o pierdołach, ale o motoryzacji, o której zresztą nie mam zielonego pojęcia.

Następna rozmowa z Parą Młodą zaczyna się  pytaniem: „Czym przyjechaliście”?

sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska martyna i marcin, podgórze zabłocie kraków, fotograf ślubny kraków, www.jakubdziedzic.pl

TYPE AND HIT ENTER