Kilka ciepłych słów od moich Par

– dziękuję –

 

 

„Kuba! Dziś do 3 nad ranem oglądaliśmy z Michałem nasze przepiękne zdjęcia ślubne. Jesteśmy niewyspani , ale szczęśliwi 🙂 Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy, że zechciałeś przyjechać do nas tyle kilometrów 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)”

Patrycja & Michał

– Warszawa –

 

„Na wstępie napiszę, że decyzja o wyborze Kuby jako naszego fotografa weselnego padła na podstawie jego portfolio (…) Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie ten człowiek, który zrobi zdjęcia takie jakie chcemy. Kuba to profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze jest jednak to jaką atmosferę wprowadza (…) Wszystko odbywa się na luzie i w spokoju. Ma świetne wyczucie – mam na myśli to, że widzi, że para podczas wesela potrzebuje chwili 'spokoju’ i organizuje mini sesję na zewnątrz z czasem na mały oddech. Nawet nie wiem jak opisać styl jego pracy, może najlepiej jego słowami ” ja tam będę zapierdzielał ” i rzeczywiście! Nie wiem skąd masz tyle energii ale obdzieliłbyś wszystkich na weselu. Jednocześnie przy takim tempie jest bardzo dyskretny i nie narzuca się gościom (…) Jednak najważniejszy jest oczywiście wynik pracy Kuby który w 1000000% odpowiada Naszej estetyce. Zdjęcia lekkie i naturalne. Po prostu piękne i eteryczne ujęcia z pleneru … dusza artysty (…) Serdecznie polecam Kubę jako fotografa ślubnego. Zapewniam, że włoży w swoją prace całe serce, a przy okazji poznacie świetnego człowieka! (…) Jeśli macie jeszcze wątpliwości spójrzcie na jego portfolio – jeśli to Was już nie przekona to nie wiem :). Po prostu dziękujemy !”

Karolina & Krzysztof

– Dębica –

 

„Jeśli jesteś na tej stronie i jeszcze się wahasz co do wyboru fotografa ślubnego to mogę Cię zapewnić, że nie ma sensu dalej szukać:)
Nas, już efekty współpracy podczas sesji narzeczeńskiej upewniły, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Później było już tylko lepiej- w dniu ślubu cała rodzina pokochała Jakuba, jego miły sposób bycia, profesjonalizm, elegancki wygląd i to że podczas wesela ” był wszędzie, ale jednocześnie przemykał tak dyskretnie jakby go nie było”. To dopiero jest sztuka:):)
Nie ma sensu wspominać już o takich „drobiazgach” jak dobry kontakt z fotografem (odpowiada na wiadomości szybciej niż błyskawica) oraz cudne zdjęcia, które otrzymaliśmy w terminie. Sami sobie nieraz zazdrościmy, że to Jakub był z nami i robił nam zdjęcia w tym ważnym dniu;P”

Gosia & Krzysztof

– Kraków –

 

„Dwukrotnie mieliśmy okazję stanąć przed obiektywem Kuby i jesteśmy zachwyceni efektem końcowym jego pracy!!!:) Kuba to artysta, który z pełnym zaangażowaniem, pasją oraz profesjonalizmem podchodzi do tego co robi a tworzy ( i będę to powtarzać wszystkim) wprost niesamowite zdjęcia !!! 🙂 Fotografie są subtelne, naturalne a przede wszystkim ukazują prawdziwe uczucia – magia!!! Ponadto Kuba jest niesamowicie przemiły i otwarty dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek stresie po drugiej stronie obiektywu 🙂 Wystarczy moment a zdaje się, że gościa zna się od urodzenia 😀 Kuba ogromne podziękowania i ukłony w Twoją stronę – mamy cudowną pamiątkę na całe życie :):):):):) Wszystkim polecamy z całego serca !!!:):)”

Lucyna & Jarek

– Włochy –

 

„Kiedy zobaczyliśmy portfolio Kuby, wybór fotografa na nasz ślub stał się oczywisty i jednomyślny!
Kuba jest świetnym fotografem – widać, że to co robi sprawia mu przyjemność. Jest pomysłowy, ma wyczucie i swój styl, ale jednocześnie jest otwarty na sugestie i propozycje.
Zarówno w trakcie przygotowań jak i ceremonii ślubnej, jego obecność była niezauważalna dzięki temu uchwycił właśnie to na czym zależało nam najbardziej – naturalne emocje i chwile, a nie sztuczne pozycje.
Oprócz tego, Kuba jest po prostu bardzo miłym i dowcipnym gościem – dzięki swojemu poczuciu humoru rewelacyjnie zredukował nasz stres 🙂
Zdjęcia otrzymaliśmy w terminie, doceniamy także świetny kontakt. Album, który zamówiliśmy prezentuje się świetnie i będzie dla nas wspaniałą pamiątką tego dnia.

PS.Kubie nie są straszne nawet wściekłe górskie wiewiórki i dzięki temu mogliśmy spełnić nasze marzenie o sesji plenerowej w Tatrach! 😉

Dziękujemy jeszcze raz i serdecznie polecamy! :)”

Ewelina & Bartek

– Zakopane –

 

„Kuba jest świetnym fotografem – przekonaliśmy się o tym na ślubie mojej przyjaciółki (…) Wprowadza taki luz, że człowiek zapomina o jakimkolwiek stresie 🙂 Efekt końcowy, czyli obrobione zdjęcia były tak piękne, że zdecydowaliśmy się z mężem spytać go o dostępność na nasz wielki dzień 🙂
Nasz ślub odbył się w zimie, w styczniu 2017 roku, Kuba przyjechał do nas z Krakowa do Warszawy. Moja mama była zachwycona, jaki miły chłopak, goście mówili, że „ten fotograf był tak dyskretny! w ogóle jakby go nie było!”, a na zdjęciach widać, że w zasadzie Kuba był wszędzie, gdzie było trzeba :))) Realizacja zdjęć bardzo szybka (…)
Zamówiliśmy u Kuby nieco później albumy (…) – bardzo ładne wykonanie. Obie mamy chwalą się nimi na prawo i lewo 😉 (…) Naprawdę – nic dodać, nic ująć.
Polecamy Kubę z pełną odpowiedzialnością za nasze słowa :)))”

Weronika i Marcin

– Warszawa –

 

„Polecamy!!!! jeśli fotografia ze smakiem, nietuzinkowa i niepowtarzalna to tylko u Kuby:) zatrzymał dla nas te piękne chwile-dziękujemy!”

Bianka & Łukasz

– Strzelce Opolskie –

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Kuby na naszego fotografa, spodobało nam się jego portfolio i na tej podstawie zdecydowaliśmy się na niego. Kuba jest świetnym fotografem, który potrafi uchwycić najważniejsze momenty i emocje a przy tym jest w ogóle niezauważalny a swoim bardzo pozytywnym nastawieniem potrafi rozluźnić atmosferę. My jak i nasi goście byliśmy zachwyceni Kubą dlatego bardzo go polecamy   

Asia & Daniel

– Kraków –

 

Wszystkie recenzje znajdziesz na Google i Facebook

 

 

 

 

TYPE AND HIT ENTER