Kilka ciepłych słów od moich Par

– dziękuję –

 

 

“Kuba! Dziś do 3 nad ranem oglądaliśmy z Michałem nasze przepiękne zdjęcia. Jesteśmy niewyspani , ale szczęśliwi 🙂 Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy, że zechciałeś przyjechać do nas tyle kilometrów 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy :)”

Patrycja & Michał 

– Warszawa –

 

“Na wstępie napiszę, że decyzja o wyborze Kuby jako naszego fotografa weselnego padła na podstawie jego portfolio – nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji widzieć Kuby w akcji. Juz po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to jest dokładnie ten człowiek który zrobi zdjęcia takie jakie chcemy. Kuba to profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze jest jednak to jaką atmosferę wprowadza …. od razu czuje się przy nim swobodnie. Jak z członkiem rodziny. Dyskretnie znajduje sobie miejsce w domu do zdjęć dodatków. Wszystko odbywa się na luzie i w spokoju. Ma świetne wyczucie – mam na myśli to że widzi że para podczas wesela potrzebuje chwili ‘spokoju’ i organizuje mini sesję na zewnątrz z czasem na mały oddech. Nawet nie wiem jak opisać styl jego pracy, może najlepiej jego słowami ” ja tam będę zapierdzielał ” i rzeczywiście ! Nie wiem skąd masz tyle energii ale obdzieliłbyś wszystkich na weselu. Jednocześnie przy takim tempie jest bardzo dyskretny i nie narzuca się gościom. Sesja zdjęciowa plenerowa dopasowana tak aby nam odpowiadało mimo że Kuba jest z Krakowa a my z Dębicy – nie stanowiło to żadnego problemu. Jednak najważniejszy jest oczywiście wynik pracy Kuby który w 1000000% odpowiada Naszej estetyce. Zdjęcia lekkie i naturalne. Po prostu piękne i eteryczne ujęcia z pleneru … dusza artysty. Wybraliśmy opcję że zdjęcia chcemy otrzymać na pen drive – nie sądziłam że takie małe coś może zrobić wrażenie. Pen drive jest drewniany zapakowany w estetyczne pudełko wielkości płyty CD z grawerem imion na materiałowej okładce. Serdecznie polecam Kubę jako fotografa ślubnego. Zapewniam że włoży w swoją prace całe serce a przy okazji poznacie świetnego człowieka ! Bardzo nam miło było z Tobą współpracować. Mam nadzieję że będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać 🙂 Jeśli macie jeszcze wątpliwości spójrzcie na jego portfolio – jeśli to Was juz nie przekona to nie wiem :). Po prostu dziękujemy !”

Karolina & Krzysztof

– Dębica –

 

“Jeśli jesteś na tej stronie i jeszcze się wahasz co do wyboru fotografa ślubnego to mogę Cię zapewnić, że nie ma sensu dalej szukać:)
Nas, już efekty współpracy podczas sesji narzeczeńskiej upewniły, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Później było już tylko lepiej- w dniu ślubu cała rodzina pokochała Jakuba, jego miły sposób bycia, profesjonalizm, elegancki wygląd i to że podczas wesela ” był wszędzie, ale jednocześnie przemykał tak dyskretnie jakby go nie było”. To dopiero jest sztuka:):)
Nie ma sensu wspominać już o takich “drobiazgach” jak dobry kontakt z fotografem (odpowiada na wiadomości szybciej niż błyskawica) oraz cudne zdjęcia, które otrzymaliśmy w terminie.
Sami sobie nieraz zazdrościmy, że to Jakub był z nami i robił nam zdjęcia w tym ważnym dniu;P”

Gosia & Krzysztof

– Kraków –

 

“Dwukrotnie mieliśmy okazję stanąć przed obiektywem Kuby i jesteśmy zachwyceni efektem końcowym jego pracy!!!:) Kuba to artysta, który z pełnym zaangażowaniem, pasją oraz profesjonalizmem podchodzi do tego co robi a tworzy ( i będę to powtarzać wszystkim) wprost niesamowite zdjęcia !!! 🙂 Fotografie są subtelne, naturalne a przede wszystkim ukazują prawdziwe uczucia – magia!!! Ponadto Kuba jest niesamowicie przemiły i otwarty dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek stresie po drugiej stronie obiektywu 🙂 Wystarczy moment a zdaje się, że gościa zna się od urodzenia 😀 Kuba ogromne podziękowania i ukłony w Twoją stronę – mamy cudowną pamiątkę na całe życie :):):):):) Wszystkim polecamy z całego serca !!!:):)”

Lucyna & Jarek

– Włochy –

 

“Kiedy zobaczyliśmy portfolio Kuby, wybór fotografa na nasz ślub stał się oczywisty i jednomyślny!
Kuba jest świetnym fotografem – widać, że to co robi sprawia mu przyjemność. Jest pomysłowy, ma wyczucie i swój styl, ale jednocześnie jest otwarty na sugestie i propozycje.
Zarówno w trakcie przygotowań jak i ceremonii ślubnej, jego obecność była niezauważalna dzięki temu uchwycił właśnie to na czym zależało nam najbardziej – naturalne emocje i chwile, a nie sztuczne pozycje.
Oprócz tego, Kuba jest po prostu bardzo miłym i dowcipnym gościem – dzięki swojemu poczuciu humoru rewelacyjnie zredukował nasz stres 🙂
Zdjęcia otrzymaliśmy w terminie, doceniamy także świetny kontakt. Album, który zamówiliśmy prezentuje się świetnie i będzie dla nas wspaniałą pamiątką tego dnia.

PS.Kubie nie są straszne nawet wściekłe górskie wiewiórki i dzięki temu mogliśmy spełnić nasze marzenie o sesji plenerowej w Tatrach! 😉

Dziękujemy jeszcze raz i serdecznie polecamy! :)”

Ewelina & Bartek

– Zakopane –

 

“Kuba jest świetnym fotografem – przekonaliśmy się o tym na ślubie mojej przyjaciółki. Jako jej świadkowa miałam okazję widzieć, jak pracuje, w zasadzie od samego początku przygotowań do jej wielkiego dnia aż po oczepinach. Wprowadza taki luz, że człowiek zapomina o jakimkolwiek stresie 🙂 Efekt końcowy, czyli obrobione zdjęcia były tak piękne, że zdecydowaliśmy się z mężem spytać go o dostępność na nasz wielki dzień 🙂
Nasz ślub odbył się w zimie, w styczniu 2017 roku, Kuba przyjechał do nas z Krakowa do Warszawy. Moja mama była zachwycona, jaki miły chłopak, goście mówili, że “ten fotograf był tak dyskretny! w ogóle jakby go nie było!”, a na zdjęciach widać, że w zasadzie Kuba był wszędzie, gdzie było trzeba :))) Realizacja zdjęć bardzo szybka – akurat byliśmy w podróży poślubnej, gdy otrzymaliśmy e-maila z linkiem do ściągnięcia zdjęć.
Zamówiliśmy u Kuby nieco później albumy (jeden dla siebie i dwa dla rodziców) – bardzo ładne wykonanie. Obie mamy chwalą się nimi na prawo i lewo 😉 Komu je pokazujemy, ten chwali, że są bardzo eleganckie i że to wspaniała pamiątka. Naprawdę – nic dodać, nic ująć.
Polecamy Kubę z pełną odpowiedzialnością za nasze słowa :)))”

Weronika i Marcin

– Warszawa –

 

“Polecamy!!!!jesli fotografia ze smakiem, nietuzinkowa i niepowtarzalna to tylko u Kuby:) zatrzymał dla nas te piękne chwile-dziekujemy!”

Bianka & Łukasz

– Strzelce Opolskie –

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Kuby na naszego fotografa, spodobało nam się jego portfolio i na tej podstawie zdecydowaliśmy się na niego. Kuba jest świetnym fotografem, który potrafi uchwycić najważniejsze momenty i emocje a przy tym jest w ogóle niezauważalny a swoim bardzo pozytywnym nastawieniem potrafi rozluźnić atmosferę. My jak i nasi goście byliśmy zachwyceni Kubą dlatego bardzo go polecamy   

Asia & Daniel

– Kraków –

 

Wszystkie recenzje znajdziesz na Google i Facebook

 

 

 

 

TYPE AND HIT ENTER