mar
02
18

Romantyczna sesja plenerowa nad jeziorem | Rzemień

Romantyczna sesja plenerowa nad jeziorem | Rzemień

Krzysiek to kolejny kolega z czasów jeszcze podstawówki, którego ślub miałem przyjemność fotografować. Z tego co pamiętam poznali się z  piękną Karoliną praktykując chóralne śpiewy, które podczas wesela dało się słyszeć dosyć często. Zastanawiałem się, gdzie moglibyśmy pojechać na sesję plenerową, aby nie oddalać się zbytnio od rodzinnej Dębicy. Za dzieciaka rodzice zabierali nas do Rzemienia nad wodę. Był tam wówczas ośrodek wypoczynkowy, domki, kąpielisko i stawy rybne. Miejsce tętniło życiem. Od parkingu było słychać wrzask pijanej młodzieży i zapach kiełbasy z grilla. Do dzisiaj przetrwały jedynie stawy. Reszta popadła w ruinę, ale czar miejsca i przyroda pozostały. Karolina i Krzysiek idealnie wpasowali się w ten cichy i spokojny krajobraz. Trochę szkoda tego miejsca, ale zawsze można tam zabrać Parę Młodą na sesję narzeczeńską bądź plener. Intymność gwarantowana.

 

romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowromantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowromantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowromantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowsesja plenerowa fotografia slubna krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowromantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakowromantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow romantyczna sesja slubna plenerowa fotograf krakow

 

Na wstępie napiszę, że decyzja o wyborze Kuby jako naszego fotografa weselnego padła na podstawie jego portfolio – nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji widzieć Kuby w akcji. Juz po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to jest dokładnie ten człowiek który zrobi zdjęcia takie jakie chcemy. Kuba to profesjonalista w każdym calu. Najważniejsze jest jednak to jaką atmosferę wprowadza …. od razu czuje się przy nim swobodnie. Jak z członkiem rodziny. Dyskretnie znajduje sobie miejsce w domu do zdjęć dodatków. Wszystko odbywa się na luzie i w spokoju. Ma świetne wyczucie – mam na myśli to że widzi że para podczas wesela potrzebuje chwili 'spokoju’ i organizuje mini sesję na zewnątrz z czasem na mały oddech. Nawet nie wiem jak opisać styl jego pracy, może najlepiej jego słowami ” ja tam będę zapierdzielał ” i rzeczywiście ! Nie wiem skąd masz tyle energii ale obdzieliłbyś wszystkich na weselu. Jednocześnie przy takim tempie jest bardzo dyskretny i nie narzuca się gościom. Sesja zdjęciowa plenerowa dopasowana tak aby nam odpowiadało mimo że Kuba jest z Krakowa a my z Dębicy – nie stanowiło to żadnego problemu. Jednak najważniejszy jest oczywiście wynik pracy Kuby który w 1000000% odpowiada Naszej estetyce. Zdjęcia lekkie i naturalne. Po prostu piękne i eteryczne ujęcia z pleneru … dusza artysty. Wybraliśmy opcję że zdjęcia chcemy otrzymać na pen drive – nie sądziłam że takie małe coś może zrobić wrażenie. Pen drive jest drewniany zapakowany w estetyczne pudełko wielkości płyty CD z grawerem imion na materiałowej okładce. Serdecznie polecam Kubę jako fotografa ślubnego. Zapewniam że włoży w swoją prace całe serce a przy okazji poznacie świetnego człowieka ! Bardzo nam miło było z Tobą współpracować. Mam nadzieję że będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać:). Jeśli macie jeszcze wątpliwości spójrzcie na jego portfolio – jeśli to Was juz nie przekona to nie wiem:). Po prostu dziękujemy !

Karolina & Krzysztof

 

P.S. Jeśli Tobie również podobały się zdjęcia, zostaw komentarz. Dziękuję:)

 

TAGS:

TYPE AND HIT ENTER