kwi
05
19

Zuza & Michał

Zuza & Michał | Słoneczna sesja na Pustyni Błędowskiej

Zuzę i Michała fotografowałem zanim zdążyłem ich poznać.  Byli parą na innym weselu, które obsługiwałem. To jak ze sobą byli, tańczyli i rozmawiali zwróciło od razu moją uwagę. Pomyślałem sobie wtedy, że chciałbym im zrobić zdjęcia. Podszedłem wiec i zapytałem jak długo są ze sobą i czy chcieliby sesję plenerową. Okazało się, że są razem zaledwie 2 miesiące i chętnie przystali na moją propozycję.

Spotkaliśmy się trochę później, zastanawiając się  jak mogłoby to wszystko wyglądać. Lokalizacja tak naprawdę przy tego typu osobach jest tylko tłem i dodatkiem, ale ktoś po jakimś czasie rzucił: Pustynia Błędowska.

Tam też pojechaliśmy i spędziliśmy miło popołudnie czekając na zachód słońca.

Gdybym miał określić ich w kilku słowach, to powiedziałbym: romantyczni, spontaniczni, uśmiechnięci, seksowni i szczerzy.

Zobaczcie sami….

sesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.pl sesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.plsesja narzeczeńska zuzanny i michała na pustyni błedowskiej, fotografia slubna kraków, www.jakubdziedzic.pl

TYPE AND HIT ENTER